KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14177494

nr 1417 7494

Blandteknik

2 st + träsnitt Toshikata, yttermått inklusive ram: 21x28-42x31 cm. Signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 6 september 2021
kl 18:22:40